Współpraca

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszym sklepem zapraszamy do składania ofert lub zapytań na adres:

maildecorations@decorations.pl 

 

Jeżeli jesteś projektantem wnętrz, architektem, dekoratorem wnętrz i chcesz z nami nawiązać współpracę, skontaktuj się z nami, otrzymasz swój unikalny kod rabatowy który możesz wykorzystać na zakupy w naszym sklepie lub przekazać swoim klientom na zakupy.  Jeżeli chcesz się zaopatrzyć w katalogi tapet, napisz które Cię interesują, otrzymasz je w promocyjnej cenie.

 

Jeżeli jesteś firmą wykonawczą - skontaktuj się z nami, otrzymasz swój unikalny kod rabatowy który możesz wykorzystać na zakupy w naszym sklepie lub przekazać swoim klientom na zakupy. Jeżeli specjalizujesz się w dekoracjach wewnętrznych i będziesz dokonywał u nas zakupów zostaniesz polecony jako autoryzowany wykonawca usług na swoim terenie i będziemy polecać Twoją firmę naszym klientom.

 

Jeżeli prowadzisz sprzedaż poprzez sklep stacjonarny, skontaktuj się z nami, otrzymasz swój unikalny kod rabatowy który możesz wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Jeżeli chcesz się zaopatrzyć w katalogi tapet, napisz które Cię interesują, otrzymasz je w promocyjnej cenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl